Hanna Trumm, MChiro

Olen omandanud magistrikraadi (cum laude) kiropraktikas Welsh Institute of Chiropractic ülikoolis Walesis, mille lõpetamine tagab rahvusvaheliselt akrediteeritud kiropraktiku hariduse. Olen samuti täiendanud end erialaselt mitmetel koolitustel: Sacro-Occipital Therapy, extremity adjusting, dry needling, beebide kraniaalteraapia, Spinning Babies, kinesioteipimine, jpt.

Lisaks valude ja kaebuste leevendusele soovin aidata inimestel taasavastada liikumise võlu ja motiveerida neid leidma enda jaoks õige treening või liikumisharjumus, mis toetaks head tervist ka pikas perspektiivis. Selleks et suuta patsienti võimalikult hästi aidata, pean oluliseks põhjalikku terviseloo uurimist ning sealhulgas patsiendi enda ootuste ja hoiakute teadvustamist. Oluline on, et suhtlus oleks mõnus ja vaba ning atmosfäär positiivne. Näen, et visiidil on väga palju abi põhjalikust selgitustööst, et aidata patsiendil mõista probleemi olemust, võimalikku kulgu ja teed lahenduseni. Minu silmis on ka profülaktiline visiit mõistlik kord-paar aastas kõigile, et ennetada kaebusi ja hoida head enesetunnet. Iga inimene saab iseenda tervise heaks tohutult palju ära teha. Mina saan patsienti selles protsessis toetada ja anda kõige õigemad tehnikad ning juhised.

Hanna Trumm on Eesti Kiropraktika Liidu, Euroopa Kiropraktika Liidu, Maailma Kiropraktika Föderatsiooni ning Rahvusvahelise Pediaatria Kiropraktika Liidu liige.